תפריט סגור

טיסות לורשה

טיסות לורשה

ישראלים שרוצים לטוס לוורשה, לא צריכים להשקיע יותר מדי זמן בחיפוש אחר טיסות. לא מדובר ביעד רחוק ולא מדובר ביעד אליו חברות התעופה מגיעות פעם בשבוע, כמו יעדים אחרים. כאן מדובר על יעד שכמעט מדי יום ישנן טיסות אליו מישראל ובחזרה. אלה מיועדות גם לתיירים וגם לאנשי עסקים, כמובן.

בעיקרון, אנחנו יכולים למצוא שורה ארוכה של חברות אשר עורכות טיסות מתל אביב לוורשה ובחזרה. בראש ובראשונה חברת אל על, יחד איתה אפשר למצוא חברות כמו לוט איירלינס, וכן חברות תעופה לואו קוסט וחברות תעופה פולניות מקומיות.
חשוב לומר שההבדלים במחירים בין הטיסות השונות, נובעות בין היתר מתנאי הטיסה.
טיסות באל על, סביר להניח יעלו עשרות דולרים יותר, אך אנחנו נהנה בהן מארוחות ונוכל לעלות מזוודות מבלי לשלם עלות נוספת.

הטיסות שיוצאות מתל אביב מגיעות אל שדה התעופה שופן על שם המלחין, הוא נמצא במרחק עשרה קילומטר בלבד מהעיר, וניתן להגיע ממנו אל העיר באוטובוס, רכבת או רכב. הטיסה עצמה אורכת 4 שעות בלבד, אלא הם מבקשים לקחת טיסה עם עצירה ביעד נוסף על מנת להוזיל עלויות.

מי שמעוניין לטוס לוורשה צריך לדעת גם מתי לעשות זאת.
ההמלצה היא לטוס אל העיר בחודשי הקיץ, יוני עד אוגוסט אז חם ונעים.
בתקופת החורף לא ניתן לטייל בעיר וטיסות רבות מתבטלות, באביב ובסתיו נעים אך עלול להיות גשום.
צריך לומר שישנם מועדים מסוימים בהם נערכים אירועים שונים בעיר, למשל בספטמבר נערכים בעיר אירועים כגון, פסטיבל הסתיו, מרוץ הסוסים וכן המרתון הגדול של העיר, בו משתתפים גם לא מעט ישראלים. באוקטובר נערך בעיר פסטיבל סרטים מיוחד.

על מנת למצוא טיסות במחירים מוזלים ונוחים, מומלץ מאוד לעשות סקר שוק בין החברות השונות, רצוי להזמין כרטיסים מספר חודשים מראש ולא לחכות לרגע האחרון, ומומלץ גם לבדוק מה מציעים לכם בכל טיסה.
מאחר ומדובר בטיסה קצרה יחסית, אז ניתן להוזיל עלויות בדרכים שונות. מה שכן, אם בחרתם לטוס בטיסת לואו קוסט, תבררו היטב על החברה בה אתם טסים, על מנת שלא תמצאו את עצמכם עם כרטיס ביד וללא טיסה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *