תפריט סגור

טיסות לקרקוב

לצד טיסות לוורשה, הרי שהיעד השני בפולין טסים ישראלים רבים היא העיר קרקוב כמובן.
העיר השנייה בגודלה בפולין, העיר שנחשבת לבירת חיי הלילה של המדינה, מושכת אליה תיירים ישראלים רבים, צעירים ומבוגרים, ועל כן אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של טיסות אשר נוחתות בעיר מדי שבוע.

באופן עקרוני, אנחנו יכולים למצוא כמעט מדי יום טיסות שיוצאות מישראל לפולין, כאשר חברת אל על באופן ישיר או דרך חברת הבת שלה סאן דור, מוציאה מספר טיסות בשבוע (לא מדי יום ולא באופן קבוע) ולצידה אנחנו יכולים למצוא חברות נוספות שעורכות טיסות לפולין, בין אם מדובר בחברות פולניות, חברות לואוקוסט, כמו כן חברות תעופה אחרות, כמו החברה האוקראינית, KLM החברה ההולנדית, וחברות נוספות.

המחירים של הטיסות משתנים כמובן בהתאם לסוג החברה איתה טסים. בטיסות רגילות, כמו אלה של אל על או KLM, למשל, המחיר יכול להגיע למאות דולרים, אך בטיסות אלה אנחנו נקבל ארוחה אחת ונוכל לעלות את המזוודה למטוס. בטיסות לואו קוסט המחיר נמוך בהרבה, ואנחנו יכולים לשלם מאות שקלים, אך אנחנו לא נזכה לארוחה ולא נוכל לעלות מזוודה מבלי לשלם מחיר נוסף.

הטיסות לקרקוב יוצאות, כאמור, כמעט מדי יום משדה התעופה בן גוריון ונוחתות בשדה התעופה המקומי בעיר, שדה ג'ון פול השני שנחשב לשדה הגדול, בעיר יש עוד שדה אחד קטן שמשמש בעיקר לטיסות קצרות. שדה ג'ון פול השני נמצא 14 ק"מ מהעיר וניתן להגיע ממנו אליה ברכבת, רכב, אוטובוס או בשירותי הסעות.

מי שמעוניין לטוס לקרקוב, מוטב שיעשה זאת כידוע בחודשי הקיץ, אז מזג האוויר נעים. בחודשי החורף קשה מאוד לטייל בעיר וחלק גדול מהטיסות מתבטלות בגלל תנאי מזג האוויר. בתקופות האביב והסתיו, ניתן לטייל בעיר אך יש לקחת בחשבון שעלול להיות גשום.

לפני סיום חשוב להדגיש, קיים ביקוש רב לטיסות אל קרקוב ולכן מוטב להזמין טיסה מספר חודשים מראש. אם אנחנו מחפשים טיסות ברגע האחרון, אז שעלינו לקחת בחשבון שהמחיר יכול לעלות ואנחנו עלולים גם למצוא את עצמנו בלי כרטיס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *