תפריט סגור

טיסות לפולין

מאז תחילת שנות התשעים, עת נפתחו שערי פולין בפני תיירים ישראלים, עם נפילת הגוש הקומוניסטי, החלו לצאת טיסות מישראל אל יעדים שונים במדינה וכן, לכיוון ההפוך.

הביקוש הרב של תיירים, אנשי עסקים, סטודנטים, עובדים וכדומה, הביא לידי כך שהיום אנחנו יכולים למצוא מספר רב של חברות אשר מציעות טיסות מישראל לפולין ובחזרה. התפתחותה של רשת האינטרנט, כמעט במקביל, הביאה לידי כך שהיום הרבה יותר קל למצוא טיסות במועדים שונים ובמחירים נוחים.

טיסות מישראל לפולין מתבצעות בדרך כלל לשני יעדים עיקריים, ורשה (בירת פולין) וקרקוב העיר השנייה בגודלה בפולין.

צריך לומר, שישנם ישראלים רבים אשר בשביל לחסוך בעלויות, מוכנים גם לעשות טיסות זולות יותר עם עצירה ביעד מסוים, למשל טורקיה. אך זה מאריך את זמן הטיסה ומאחר ולא מדובר בטיסה ארוכה, הרי שזה מיותר. מפולין לישראל, יוצאות טיסות אשר מגיעות אל שדה התעופה בלוד.

אילו סוגי טיסות אפשר למצוא וכיצד

כאמור, אנחנו יכולים למצוא היום טיסות  שונות ומגוונות מישראל לפולין ובחזרה. אפשר לחלק אותן לשני סוגים עיקריים.

טיסות רגילות, כמו אלה שעורכת חברת התעופה אל-על. מדובר על טיסות במחיר מלא, במסגרתן מקבלים מושב קבוע, ארוחה אחת ואפשר לעלות מזוודות למטוס ללא תשלום נוסף.

סוג שני הן טיסות מוזלות, מה שמכונה טיסות לואו קוסט. מדובר על טיסות שמשלמים על מקום בטיסה ולא יותר מזה. אם רוצים לקבל דברים אחרים, ארוחות, לעלות מזוודות למטוס וכדומה, אז צריך לשלם על כל דבר בנפרד.
מדובר על טיסות שיוצאות מדי היום על ידי חברות תעופה שונות. הבעיה עם טיסות אלה, שמדובר בחברות אשר היציבות הכלכלית שלהן לא בטוחה ולכן אנחנו לא יכולים לדעת בוודאות אם הטיסה תצא או לא.

בשני המקרים אגב, אנחנו יכולים לרכוש טיסות מספר שבועות או חודשים מראש, וכן אנחנו יכולים לחפש טיסות ברגע האחרון. כך אם אנחנו רוצים להגיע אל פולין באופן מיידי, יש לנו אפשרות כזו.

חשוב להדגיש, על מנת להיכנס לפולין אין צורך בוויזה, וכל מה שצריך זה דרכון בתוקף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *