תפריט סגור

שגרירות פולין

כשאנחנו נוסעים למדינה מסוימת, לא משנה אם מדובר במדינה אירופאית או מדינה בכל יבשת אחרת, רצוי מאוד שאנחנו נדע, לפחות באופן כללי, היכן ממוקמת שגרירות ישראל בפולין. כך אם יש איזו בעיה נוכל להגיע אל המקום. חשוב גם לדעת מה הטלפון במקום, אם יש איזו בעיה, אז אפשר ליצור קשר עם אנשי השגרירות שידעו לטפל בנו.

לכן, כשאנחנו חושבים לטוס לפולין מומלץ לבדוק במפה היכן ממוקמת שגרירות ישראל בפולין, חשוב גם לדעת באילו שעות היא פועלת ועם מי אנחנו יכולים ליצור שם קשר. במידה ואנחנו נוסעים לתקופה ארוכה ומתכוונים לצאת מהערים הגדולות אל אזור הספר, נכון יהיה אם נשאיר את הפרטים גם לבני משפחה שנשארים בארץ וכן להשאיר את הפרטים של שגרירות פולין בישראל, אם יש צורך בכך.

חשוב להדגיש, בעיקרון, אין הרבה סיבות מדוע עלינו ליצור קשר עם שגרירות ישראל בפולין או שגרירות פולין בישראל. כל בעיה שיש לנו, אנחנו יכולים לפנות אל חברת הביטוח בה אנחנו עושים ביטוח נסיעות לחו"ל (עניין שהוא חובה מבחינתנו במידה ואנחנו יוצאים את גבולות הארץ) ובמקרים קיצונים, כמו אסונות טבע, פיגועי טרור, או כל אירוע אחר, יהיה נכון ליצור קשר עם המוקד של משרד החוץ.

אך מאחר ויש מקרים שזה כן הכרחי ליצור קשר עם השגרירות, מוטב לדעת אל מי אנחנו יכולים לפנות, כיצד והיכן יושבת השגרירות. כמו שגרירויות רבות אחרות, גם שגרירות ישראל בפולין נמצאת בעיר הבירה וורשה בכתובת UL. KRZYWICKIEGO 24, WARSZAWA 02-078. מספר הטלפון הוא 44-22-5970500. השגרירות פעילה בימים שני עד חמישי מתשע וחצי בבוקר עד הצהריים. אגב שגרירות פולין בישראל, נמצאת ברחוב סוטין 16 בתל אביב, מספר הטלפון שלה הוא 03-7253119.

מתי אנחנו נפנה לשגרירויות?

במקרה בו אנחנו מעורבים באירוע מיוחד, במקרה של תאונת דרכים, במקרה ואנחנו או מי שיצא איתנו לטיול נעדר ואנחנו לא מוצאים אותו או במקרים בהם איבדנו ניירת שנדרשת לנו על מנת לחזור ארצה.

צריך לקחת בחשבון, השגרירויות סגורות בחגים היהודים והפולניים כאחד וכמובן בסופי שבוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *